Krediidiajalugu

Krediidiskoor võib olla kolme sõrme suurus, mis selgitab krediidivõimet. Seda kasutatakse pangaasutustes, et sobitada krediit ja alustada, kui teil võib olla õigus taotleda rahastamist või isegi krediitkaarti. Peate hoidma krediidiskoori märkimisväärsena ja hakkama seda kohusetundlikult kontrollima.

kiirlaen

Krediit esitab selle artikli krediidiaruandes, mida säilitatakse ajavahemike järel kolme olulise rahandusettevõttega: Equifax, Experian ja alustage TransUnionit.Uus krediidifail on sageli dokument, mis sisaldab maksete edenemist, saldosid ja inimestevahelisi algusfaile, sealhulgas pankrotiavaldusi.

laen ee Uus krediit ütleb, et uus laenuandja on kõige lihtsam viis, mille te tõenäoliselt kasutate, kui soovite vastavaid kahjusid tagasi maksta. See arvutatakse FICO-nimelise süsteemi abil, mida kasutatakse sajas suurimas finantsasutuses.

Finantskvaliteet on kaaluda erinevaid rahalisi väiteid, näiteks finantslaenud, rattakrediit, kommertslaenud ja ka muud tüüpi rotaatorkrediidid ning alustada järelmaksu ülevaatamist. Krediidireiting mõjutab selle artikli laenude kulutamise tempot ja võib mõjutada vaatamiskulusid.

Tavaliselt võib uus krediit langeda vahemikku 300 kuni 850. Paremat krediidiskoori peetakse sageli kõrgemaks ja madalamat krediidiskoori on üldiselt riskantsem.

Krediidiskoor määratakse fiskaalsete eripärade testimisel ja alustatakse mõne positsiooni arvutamiseks välja töötatud algoritmide kasutamisega. Kõige populaarsemad hindamisvormid on FICO ja alustavad VantageScore’i seadmeid.

Allpool toodud tulemused on lihtsalt välja töötatud, võttes arvesse progresseerumise küsimist, tähtaega, krediidireitingu pikkust ja uue raha algatamist. Igasugune rahakasutus on veel üks tegur, mis viitab teie kasutatavale avamismaksuprotsendile. Mittekasutamise liikumise kasutamine on sageli iga krediit konkreetne kaaluda.

Võite oma krediidireitingut tõsta, kui maksate aja jooksul kärpetest ära ja sisestate uue majandusregistri nr. Võite isegi loobuda täiesti uute aruannete koostamisest või võib-olla kohe suuremate rahaliste vahendite otsimisest, mis võib teie kvaliteeti halvendada.Samuti on kõige parem, kui hoiate oma eelarve ja raha suhte madalal, mis aitab ka uuel tasemel.

Võla ja sularaha protsent

Kui teil peaks paranema, aitavad pangaasutused teie rahaliste vahendite jaotusprotsenti neil näha, kas üksikisik on otsustanud hankida teatud vahendeid, mida üksikisik samuti otsib.Minimaalne DTI näitab, et saate maksta eelarvekulude eest ja hakata nendega umbes tunni pärast kinni jääma, samas kui kõrgeim DTI näitab, et teie võlasurve on tegelikult pidurdamatu.

DTI ennustamiseks tõmmake kõik asjakohased majandusarved (nagu märgitud) ja alustage seda tuludest eraldades. See on raha, mille teenite minevikus tollimaksu ja muude mahaarvamiste ajal.

Enamik panku peab nägema ettepoole suunatud DTI nulli, mida varem mainiti 28% kogu tavatulu. Mis sisaldavad eluasemekulusid (näiteks raamat, tasud ja initsiatiivkindlus), välistab aga muud kulud nagu kiibid, voolu ja tähelepanu algus.

Kui DTI on lõpetatud l%, on teil probleeme esmakordsete laenude ja krediitkaartide piiramisega ja ei pruugi olla kõlblik oma praegusest aktiivsest suurepärasest sõnavarast. Seetõttu soovitas see do’utes alustada boonusarvete tegemist oma rahaliste vahendite piires ja omada parimat viisi oma raha suurendamiseks.

DTI parandamise viisid on karjääri suurendamine, kasutades aspektitööd ja uurides laenude konsolideerimist. Järgmised meetodid võivad vähendada teie kogumaksumusi ja anda teile parema majandusliku suutlikkuse suure erakorralise stipendiumi saamiseks või vältida säästmist mitmesuguste muude kärbete arvelt.

Lisaks alltoodud lähenemisviisidele võite otsustada ka kärbete vähendamise ja raha kogumise jahtimise üle, kasutades vähendamismäära, mis annab parema terminoloogia. Kasutage siiski kindlasti finantsreklaami, kes juhendab teid protseduuri läbimisel ja pakub siiski sõltumatut abi.

Pangad vaheldumisi laenasid krediidifaili otsides ja alustades vahenditest osa, mille raskused liiguvad edasi, millega seoses avaneb inimese kiir. Arvestades, et see on ainult osa aspektist, mida finantsasutus vaatab, kui otsustab, kas anda üksikisikule raha laenamiseks märku või mitte, peetakse seda üksikisiku võtmeks.

Kõiki siin 36% DTI-sid nimetatakse auväärseteks ja see võib aidata muuta pangaasutused teie taotluse tagasilükkamiseks ebatõenäoliseks. Ka DTI varem mainis 36% punkti, et teil on selle raha eest majanduslik ülejääk, mistõttu võib tekkida oht, et te ei suuda oma krediiti maksta. DTI siin l% nimetatakse aga mõistlikult piiratud staadiumiks ja see aitab teil avaneda laenutamiseks suurepärases sõnavaras.

Töötamise ajalugu

Tööhõive ajalugu on sageli töökohtade kogum, mille olete oma elus salvestanud, sealhulgas teenusepakkujad ja iga teie jaoks töökoha pealkirjad. See teave on oluline, et organisatsioonid mõistaksid teid töötavatena, et aidata neil hinnata teie töö tegelikku tunnetust ja algatada tehnikaid.

Tavaliselt küsivad ettevõtte tööandjad seda paberitööd programmiprotsessis. See on ka standard, mille juurde igaüks pöördub tagasi.

Tavaliselt on see kasulik meile kõigile, kes otsivad töötust võitmiseks, kuna see pakub neile kõikehõlmavat selgitust töö kohta, mille nad on möödunud päevade jooksul juba säästnud. Kõige tähtsam on see, et nad hõlmavad lühikesi koolitusaegasid, sest iga sellega seotud eelarvamus võib neile osutuda tõeliselt kalliks, kui neil puudub soovitud töökoht.

Aruande edutamine on tõesti raske töö, kui soovite kuhjata, kuid sellega on võimalik toime tulla. On mitmeid viise, kuidas leida ja algatada mis tahes tööpaberite hankimine, näiteks sfäärilised ümmargused tasu paberid, kui need peaksid olema riiklikus töökohas või sotsiaalkindlustusametis, või isegi ühendust võtta lõplike organisatsioonidega.

Teine võimalus oleks hoida arvutis arvestust oma töö edenemise kohta, nii palju kui professionaalid seda teevad. See võib olla kasulik meetod ringtöö leidmiseks ja seda saab vajadusel taastada.

Arvestades, et enamiku tööalase eduga seotud faktide meeldejätmine võib olla raske, võite vaadata teistest allikatest klassikalisi mustandeid, mis on pärit kaugõppe juurde tagasi pöördumisest või selle käsitlemisest, ning ka maksude duplikaate, kui soovite uut mälestust käivitada. Kuupäevi on veelgi keerulisem meeles pidada, seega veenduge, et võtate nende kohta pakutud salvestuse.

Järgmine etapp on saavutada iga ülemus, mille olete esitanud uuele tööajalugu, otsides tema domeeninimesid ja alguskatteid ning tööaegu. See on ka pingeline meetod, kuid see võib anda teile palju edukaid pabereid, mida saate pikemas perspektiivis kasutada.

Meil on paljudes osariikides seadusandlus piirangud, mida tavaliselt võivad traditsioonilised tööandjad jagada tööandjatega seoses tööandmetega, mis puudutab töölevõtmist, seega on ta sunnitud hindama järgmisi reegleid varem, kui esitate tööajaloo dokumendi. See tagab, et te ei riku mitte mingil juhul ühtegi määrust ja alustamine aitab teil vältida soovimatuid tagajärgi, kui teil on elektrienergia tööandja.

Kaasinimene

Ettevõte-tarbija on see teine ​​isik, kes annab teile õiguse uuele täiustusele. Teie tarbija võtmefraas on tegelikult eluasemelaenu voodipesus koos kodu lausega ning tema või võib-olla teie endisi rahalisi vahendeid, lahendusi, krediidiskoori ja stardikärbeid vaadatakse iga kord, kui laenu registreerite.

Partner, pereliige või härra on kindel tarbija, kes saab nii elanikuks kui ka mitteelanikuks. Asutajafirma-võlgnik elas küll teie oma kodus ja ka teises majas, mille jaoks see edasiliikumine on mõeldud, ja ka mitteresidendist äri-võlgnik ei ela praegu teie kodus, viib siiski hüpoteegi.

Kui saate firma-tarbija, et nad oleksid rahaliselt hea mainega ja suudaksid jätkata edusamme. Valesti tehtud kulutused või isegi ettemaksu tasumata jätmine võivad kahjustada finantshinnet ja hakata mõjutama teie oskusi, et olla kõlblik tulevikus raha saada, on oluline, et ostaksite kellegi, kes on individuaalne sihtasutus.

Samuti on oluline sõlmida täielikult siduv leping, milles kirjeldatakse iga kogumise ülesandeid või võib-olla seda, millised on kõige kahjulikumate edasiste valikute kui lahutuse tulemused. See aitab eemale hoida dilemmast ja probleemidest, mis võivad vale elustiili põhjustada ja mille tulemuseks on see, et keegi ei saa kujunduse täiustamisega hakkama.

Põhjus, miks inkassofirma-laenuvõtjad inimesed peavad tegema koostööd, et saavutada tüüpiline raha. See hõlmab maja haldamist sidusettevõtte abil, pangalaenu leidmist majapidamise parandamiseks või majanduse konsolideerimiseks või isegi sidusettevõttega ettevõtte loomist.

Ärimehe tutvustamine võib suurendada teie võimalusi maksude võtmisel, et saavutada edu, mis kõik vähendab teie raha jaotamise protsenti (DTI), mis on üks paljudest punktidest, mida finantsasutused kulutavad, sõltumata sellest, kas soovite rakenduse indikaator. Ärimees aitab ka üksikisikul saada paremat edasiliikumist, nt suuremaid edasiliikumise summasid ja palju rohkem tasusid.

Kuid ettevõtte isiku kasutamine on muutlik, eriti kui isikul on halb krediit või madal fiskaalne positsioon. Finantsasutused toetuvad tõenäoliselt rohkem kahe majandustulemuse kohta, kuna nad on töö üle vaadanud. Järelikult võib ebapiisava kvaliteediga ettevõtte-tarbija lisamine vähendada teie kvalifikatsiooni tõenäosust.